Як торгувати криптовалютою на новиннах

trek

Mr. Fufello
Адміністратор
Дописи
188
Повага
51
Фантиків
616
Новинний фон - це складова технічного аналізу, спрямованого на прогнозування ціноутворення тієї чи іншої цифрової валюти. Фактор використовується як при короткостроковому розміщенні коштів, так і при тривалому зберіганні активів. Однак слід розуміти, що подібний інструмент не гарантує отримання прибутку. Річ у тім, що за великим рахунком на криптовалютному ринку рух цін задають великі гравці, які торгують великими обсягами.

Крім того, трапляються більш підступні ситуації, наприклад, коли все ті ж трейдери задають вектор руху курсу для того, щоб привернути до цього увагу ЗМІ. Внаслідок цього недосвідчені гравці підтримують стрибок, стимулюючи тим самим зростання неспроможного активу.

Вибір стратегії трейдингу
Перед початком проведення угод необхідно вибрати стратегію. Ви або будете здійснювати невеликі щоденні операції, або інвестувати кошти в довгостроковому форматі.

У першому випадку звертайте увагу, наприклад, на такі позитивні новини:
 • Закріплення активом певної позначки;
 • Завершення торгів в однозначному ключі;
 • Відкриття ф'ючерсів свіжого майданчика;
 • Хардфорк;
 • Партнерство з великими компаніями.
 • Перед тим, як розмістити кошти в довгостроковому форматі, необхідно, наприклад, дочекатися таких інфоприводів:
 • Реалізація експансії у світові фінансові сектори, такі як Ripple і міжнародні банки. Тобто реалізація живого обігу і використання активу як заміни традиційним валютам;
 • Скорочення монет в обороті.
 • До слова, продавайте актив мінімум за день до настання самої події.

Де шукати інфоприводи
У більшості випадків актуальні криптовалютні новини з'являються в соціальних мережах, тематичних блогах і спеціалізованих форумах. Ба більше, якщо ви побачили цікаву новину на сторонніх ресурсах, то перевірте її правдивість, відвідавши джерело. Так ось, основним інструментом трейлера, що торгує на основі новинного фону, є спеціалізований англомовний форум bitcointalk.org, биткоин.com.ua.

Крім того, існує англомовний сервіс, що являє собою календар подій крипто-сфери, а саме ресурс coinmarketcal.com. Вибирайте за допомогою нього як довгострокові, так і короткострокові інфоприводи, які, наприклад, були наведені вище.

GitHub - це ресурс, за допомогою якого можна дізнатися вихідний код того чи іншого крипто-активу. Наприклад, якщо команда розробників постійно покращує свій продукт, вносячи зміни в код, то це свідчить про потенційне зростання курсу їхнього дітища.

Підключаємо технічний аналіз
Якщо ви підібрали трейдингову стратегію і вибрали відповідні інфоприводи, то переходьте до аналізу торгового графіка крипто-активу. Насамперед подивіться на темп зростання вартості, наприклад, токена. Так ось, якщо він був інтенсивним, то, мабуть, вплив інфоприводу на крипто-актив закінчився. В іншому разі розгляньте можливість придбання відповідної монети.

Висновок
З матеріалу ми дізналися, що торгівля на новинному тлі включає в себе такі кроки:

1. Вибір стратегії;
2. Підбір інфоприводів. До речі, чим більше позитивних новин про один крипто-актив, тим краще;
3. Робота з графіком. До речі, в наступних публікаціях ми поговоримо про це докладніше.
4. Плавна купівля;
5. Продаж мінімум за день до події.
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
  Угорі